Avalon

- For rent 1-soverom Burgas, Sunny Beach

ID: # 173
Pris per dag fra: 60 EUR
Pris per måned fra: 1300 EUR
Sesongpris fra: 4000 EUR
Quadrature: 66 m2
Lokasjon: Burgas
Region: Sunny Beach
Leilighet: 1-soverom
Rom: 2 antall rom
Møblert: Møblert
Lokasjon By
Etasje: 6 / 6
Formidler iBulgaria.no iBulgaria.no

tel. +47 90 11 37 51

Beskrivelse 1-soverom Sunny Beach ID: 173

 

Her får du en flott 1 soveroms leilighet med 4 sengeplasser. Perfekt for deg som vil ha med 1-2 barn på ferie.

Kjøkkenet og stuen er i ett og inneholder det du trenger av utstyr for et godt opphold. Kokeplater, kaseroller, bestikk, talerkener, glass, vannkoker m.m finner du her. Vaskemaskin er integrert i kjøkken.

Komplekset leiligheten ligger i, har stort basseng, bar og lekeområde for barn. Utenfor komplekset er det mange restauranter, butikker, spa, treningsenter, apotek, bussholdeplass, 300 m til strand

Baren Hole 19 ligger i komplekset. En bar hvor du spiller dart/biljard og nyter god drikke.  En fin aveksling til varmen. Hyggelige servitører

20 min fra Burgas flyplass. Transport ordner vi.

Leier du gjennom oss så tilbyr vi, mot tillegg i pris, transport t/r flyplass, wifi, vask av leilighet, vask av håndklær og sengetøy, skifte av dette i perioden du er her, oppfylt kjøleskap av kalde drikkevarer etter dine ønsker.

Strøm og vann inkluderer i leien.

Ta kontakt for å sikre deg en flott ferie

Ønsker du at kjøleskapet er fylt opp til du kommer så ordner vi dette. Vareliste blir sendt til deg sammen med leiekontrakt.

Ønsker du langtidsleie så send oss en mail på postibulgaria@gmail.com

Features of the estate - Avalon

Heis
Air conditioning
Parkeringsmuligheter
Security
Lux
Innegjerdet område
Svømmebasseng
ca 300m til stranden
Nærheten av strand

Kart for leiligheten

Ring oss nå

iBulgaria.no

tel.+47 90 11 37 51
postibulgaria@gmail.com

Skriv til oss



Din beskjed er sendt oss. Vent på tilbakemelding fra oss snart



Nye tilbud på leiligheter