
Beskrivelse 2-soverom Byala ID: 335
Drømmeferie i stille og rolige omgivelser? Det får du her på på Byala Panorama Resort. Ligger i enden av Byala by. kort veg til stranden der en finner diverse strandrestauranter og sandstrender.
På komplekset er der 24/7 resepsjon og vakthold, Butikk/kiosk, basseng, massage, treningsrom og ikke minst masse deilig frisk luft. Byala er kjent for sin rene luft og brukes av bulgarere med bronkitt for rehabilitering.
Byala ligger 30 min fra Varna flyplass og 1 time og 15 min fra Burgas flyplass. Så her er det bare å finne de beste flybilletter. Transport er vi behjelpelig med å organisere for dere.
Leiligheten har 2 soverom med dobbelsenger, 2 badrom, fullt utrustet kjøkken, stue og en stor terrasse. Fra terrassen kan en gå 30 m opp til bassenget.
Har du spørsmål om leiligheten eller området så ta kontakt med oss. Vi er sikre på du får en deiligh ferie ved å bo her.